Kim jesteśmy?

InterLease jest profesjonalnym centrum sprzedaży usług flotowych, w którym przedstawiamy Klientom szeroki wybór ofert w zakresie wynajmu i leasingu pojazdów.

Bezpłatnie wspieramy Klientów w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania w obszarach finansowania pojazdów i modelu floty. Naszą siłą i konkurencyjną przewagą są doświadczeni eksperci, szeroka oferta produktowa, rzetelność i otwartość na potrzeby naszych Klientów.

Jako założyciele InterLease od kilkunastu lat związani jesteśmy z branżą finansową i dealerską dostarczając rozwiązania flotowe największym polskim firmom.

Paweł Dzikowski
założyciel i właściciel zarządzający InterLease

Obecny na rynku CFM od kilkunastu lat, posiada bogate doświadczenie w obsłudze firm zarówno z sektora MŚP jak i czołowych polskich spółek i grup. Bogata wiedza o rynku wynajmu i leasingu pojazdów, biegłe posługiwanie się językiem angielskim oraz konsekwencja w dążeniu do celu wzbudzają zaufanie u kontrahentów. Jest cenionym na rynku specjalistą, czego potwierdzeniem są zamieszczone na stronie referencje.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci, zainteresowany gospodarką, ekonomią i polityką. Pasjonat tradingu, analizy fundamentalnej i ciągu Fibonacciego.

Od początku działalności wytyczamy nowe trendy na rynku leasingu i wynajmu pojazdów. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych, elastycznych rozwiązań które będą dopasowane do różnych oczekiwań klientów i ich potrzeb biznesowych.

Jako InterLease koncentrujemy się na osiągnięciu maksymalnego zadowolenia każdego klienta z podjętej decyzji o współpracy z nami. Przedstawianie ofert leasingu i wynajmu samochodów naszych partnerów to podstawowy, ale nie jedyny obszar naszej działalności.

Koncentrujemy się przede wszystkim na doborze najbardziej adekwatnych rozwiązań w zależności od indywidualnych potrzeb i sytuacji biznesowej naszych Klientów.

Posiadamy rozbudowaną ofertę dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości.

Wprowadzamy nowe rozwiązania, optymalizujemy flotę i pomagamy rozwijać się naszym klientom.

Nasza wizja:

  • Produkty i usługi maksymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów
  • Obsługa każdego podmiotu na najwyższym poziomie bez względu czy jest to podmiot z sektora MŚP czy duże przedsiębiorstwo
  • Brak ukrytych kosztów, transparentność treści umowy
  • Indywidualne podejście do każdego klienta, realizowanie także nieszablonowych zamówień

Sam Walton - założyciel sieci Wallmart

Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego
Nasze wartości
Ludzie

Interlease tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży CFM, pełni zaangażowania i pasji do motoryzacji. To oni są fundamentem sukcesu naszej firmy.

Zaangażowanie

Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne zaangażowanie w spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Zaufanie

Podstawą naszego działania jest współpraca z kontrahentami oparta na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Wiedza i edukacja

Nieustanne zmiany przepisów podatkowych oraz rynku świadczonych usług wymaga od nas stałej edukacji i podnoszenia swoich kompetencji. Tylko wtedy będziemy wciąż najlepsi w tym, co robimy.

Odpowiedzialność

W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań aby zaproponowana oferta odpowiadała w 100% aktualnym potrzebom klienta. Dzięki temu, że działamy odpowiedzialnie, zdobywamy zaufanie coraz większej rzeszy klientów.

Bezpieczeństwo

Każdy z oferowanych do wynajmu pojazdów może mieć zainstalowany moduł GPS, który można wykorzystać do raportowania pracy pracownika natomiast moduł SafeDriving przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa i kultury jazdy.

Sukces!